سرویس و نگهداری آسانسور شهررضا

سرویس و نگهداری آسانسور شهررضا

سرویس و نگهداری آسانسور

 

هنر تئاتر نمایانگر قدرت نمادسازی و نمایه‌‌سازی انسان است. از میان هنرها، هنر تئاتر تنها هنری است که عنصر مادی و اصلی آن انسان است؛ ماده‌ای که توانایی و ارائه تمام آنچه در بروز خلاقیت هنری لازم است را دارد. بزرگ‌ترین ویژگی هنر تئاتر، نوع و فرم ارتباط آن با تماشاچی و مخاطب است. در جستجوی هنر تئاتر، بی‌گمان نیازمند شناخت چگونگی این ارتباط هستیم که از کنکاش و جستجو برای یافتن تمام وسایل و امکانات ارتباطی خود برای ترغیب و اشتراک با مخاطب بهره می‌گیرد.

مخاطبان تئاتر نماهای بسیار متفاوت و گوناگونی را براساس گستره احساس، تخیل و هوش خود بازسازی می‌کنند و کارگردان یک تئاتر بهتر از تماشاگران می‌داند که برای تئاتر خود، به چه میزان دقت و تلاش صورت گرفته است. با وجود این، آنها نمی‌دانند تماشاگران تا چه حد این تئاتر را دوست دارند. آنها در عمل نمی‌‌توانند از کیفیت آرمانی تئاتر خود مطمئن باشند، حتی اگر بیشترین تلاش ممکن به کار رفته باشد.

تئاتر تجربه زیباشناختی و هستی‌شناسی مخاطبان خویش را در خدمت گسترش بخشیدن به تجربه حیات انسانی در می‌آورد. در هنر تئاتر این نوع ارتباط، یک کنش متقابل و هم‌ زمانی است زیرا توفیق هنر تئاتر با حضور تماشاگر حاصل می‌شود. شناخت کافی از فرهنگ، خواسته‌‌ها، آرمان‌ها و نیازهای مخاطب، همچنین شناخت کافی از سبک‌‌ها و مکاتب و تجربه‌‌ اجرایی موجب ارتباط کامل بین مخاطب و اثر هنری می‌شود. آنگاه که تئاتر به هماهنگ کردن سیستماتیک اجزای خود می‌‌اندیشد کلیدی‌‌ترین نقش را در این هماهنگ‌سازی، مخاطب به عهده دارد.

 

شركت آسان راهبر پرشين در سال هشتاد و پنج تاسيس گرديد

و درسال هشتاد و نه به عضويت سنديكاي آسانسور و پله برقي ايران درامد

و داراي پروانه طراحي و مونتاژ از وزارت صنعت و معدن ميباشد و

بصورت فعال در زمينه طراحي و نصب و خدمات پس از فروش ميباشد .

شركت آسان راهبر پرشين با فراهم اوردن درخواست سرويس و رفع خرابي انلاين

در وب سايت خود و

فرم نظر سنجي مشتريان بدنبال حلقه كيفيت و خدمات در محصولات خود ميباشد .

برای جستجوی سرویس و نگهداری آسانسور اینجا کلیک نمایید.

تماس با ما : 02177976990

 

سرویس و نگهداری آسانسور شهررضا

 

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
برچسب گذاری توسط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =